טוען...

מצלמה נסתרת לרכב

כאשר מדברים על פעולות של בילוש, מדברים בין היתר על התקנת מצלמה נסתרת לרכב. מצלמת וידיאו לרכב, תסייע לבלשים להשיג את הנדרש בקלות רבה. התקנת מצלמה לרכב מסוג הנ”ל, תספק את הדרך הפשוטה והמעולה ביותר לתפוס את הגנב בזמן אמת. גניבות רכב? ראות לילה? חוסר הוודאות תיוותר הרבה מאחור, כי ככה זה כשמדברים על מצלמה דרך לרכב.

שאלה: איזו מצלמה לאוטו ראוי לרכוש?

אם מדברים על מצלמת בילוש או מצלמה דרך, שהרי תמיד תוכלו לבחור מצלמה שתשמש כמה וכמה אופציות יחד. כאשר מדברים על מטרה מודגשת של בילוש, יהיה ראוי כי תרכשו מצלמה נסתרת לרכב מהקטנה ביותר. כך גם לגבי הניידות שלה. מתוך מגוון של מצלמות ראוי לרכוש מצלמות זעירות המופעלות עם סוללה. כמה שהמצלמה תהיה קטנה יותר, כך יהיה קל להסתירה יותר טוב.

שאלה: כיצד רוכשים מצלמה בפועל?

בראש ובראשונה מבררים ועורכים סקר שווקים. מה רמת הצרכים אותם תעדיפו? הרבה לפני שתחליטו לרכוש מצלמה, ראוי כי תתאימו את המצלמה למטרה הנדרשת. חשוב לציין כי אם תבחרו מצלמה נסתרת, שהרי המצלמה הקטנה תהיה לא פחות מצוינת מהמצלמה הגדולה.

שאלה: איפה ראוי להתקין את המצלמה?

הרכב בפנימיותו צפוף לא פעם. על מנת להסתיר את המצלמה, תצטרכו לחשוב על מיקום נכון וטוב. יש כמה וכמה כללים אשר יביאו אתכם להתקנה נכונה של המצלמה המוסתרת. יש לבחור מיקום נסתר ולבדוק כי הוא אכן מותאם לצרכים שלכם. אחר כך מגיע השלב של נקודת מבט שבה תוכל המצלמה לזהות את הגנב או את המפגע הפוטנציאלי אם בכלל. על גבי לוח המחוונים? חלקו האחורי של הרכב? הכול תלוי אם תרצו להתבונן מקדימה או מאחור. יש שיסתירו את המצלמה גם מתחת למושב קדמי, המצב מסכן ומאידך אפשרי. יש למקם את המצלמה כך שלא תפריע בזמן נהיגה. קחו לדוגמא את פח האשפה ברכב, הוא מקום אטרקטיבי להנחת המצלמה, שהרי מי יחשוב שממוקמת שם מצלמה נסתרת? שקית האשפה תלויה על המושב הקדמי ואף אחד לא מבחין בה ברוב המקרים. עד השלב בו יש להשליכה לפח. אפשר להסוואת את המצלמה באמצעות הסתרה במערכת האזעקה או אפילו באחד ממפתחי אוורור.

שאלה: כיצד צריך לנהוג לפני הרכישה של המצלמה?

על מנת שתוכלו לוודא כי אכן מודבר ברכישה כדאית. יש לבצע מבדק של ביצועי מצלמה. כך תבטיחו כי המיקום נכון וכך גם המלצה. ערכו צילומי ניסיון ובדקו איכות, וודאו כי התמונה תקינה וברורה לזמן אמת וקחו בחשבון כי הזווית אכן נכונה.

מחירים זולים? הצעות אטרקטיביות, זכרו תמיד כי הזול עלול לעלות לכם יקר ברוב המקרים. השאירו את הפרטים האישיים באתר ואחד מאיתנו ישמח לספק לכם פרטים נוספים בדרך לרכישה הנכונה ביותר והעיקר? שאפו לרכישה הנכונה ביותר- בפרט שמדברים על מצלמה נסתרת.